jaká je dnes cena orné půdy oproti roku 2000?je reálné prodávat za odhadní cenu nebo cena klesla?děkuji

Odpovědi
Drap

Záleží taky na druhu pozemku a na dané lokalitě, V různých místech je různý zájem a i to ovlivňuje cenu. Většinou je v současnosti teálné prodávat za odhad.

Karel25

Dnes je již rok 2015 a ceny zemědělských půd se stále mění, pokud máte v plánu prodávat nebo nakupovat půdu tak jako já, tak vás určitě ta cena bude zajímat. Brouzdal jsem po internetu a našel dobrý článek, tak se podělím:
http://www.po­zemkyafarmy.cz/ak­tuality/cena-zemedelske-pudy-v-roce-2015-9.html