deny555

Jaká je cena za telefon při aktivaci windows?

Online to nebere.Mám orig.win.7.

Nejlepší odpověď
Bedy

Voláte na pevnou linku, takže záleží na operátorovi a tarifu – dnes je průměrná cena za minutu 2,50 Kč.
Ze zkušeností to mám zmáknuté za nějaké 2 minuty a kousek. Jinak hlas je docela příjemný, nevidím tam žádný ukrajinský přízvuk.
Dále, ten kód, co tam vyťukáváte, není Product key, ale ten vygenerovaný na obrazovce (aby nedocházelo k omylům). Poté Vám vygenerují kód, který Vám pošlou SMS, stačí zmáčknout pak 1 po dotazu nebo 2 pro poslechnutí – diktování je rychlé, pokud však umíte psát na numerické klávesnici na počítači, není vůbec problém i pro nezkušeného.

Další odpovědi
anonym

Je to sazba v rámci ČR, záleží jakého máš operátora, předpokládám volání z mobilu. Podívej se za minutové volání na pevnou linku u svého operátora. Je to ale rychlé, nahlásíš kód z Win a on ti řekne 20 místný kód k registraci (v ukrajinským přízvukem.