Jaká je cena za stahování dat u T-mobile ..jedná se o stažení tapety do mobilu Samsung

Potřebuji si stáhnout tapetu ze stránek Samsung Apps a i když je u tapety uvedená cena 30 Kč vč.DPH tak nevím jak zijstit jaká je cena za stažení dat…jde mi hlavně o to aby pak nakonec tapeta nestála např 200 Kč místo uvedených 30 Kč..Za rady předem děkuji

Odpovědi
emba5

Pokud máte některý internetový tarif,tak stahování za data je v ceně.Pokud ho nemáte tak využijte akci kouzelné úterky a zdarma si aktivujte internet na jeden den,který jinak stojí 24 kč

Zdroj: http://www.t-mobile.cz/web/cz/r­esidential/in­ternet/pripoje­ni-k-internetu/internet-v-mobilu