klob1

Jaká je cena výměny vany 1600×70?

Jedná se o vybourání, původní obložená dlaždičkami. Koupě nové a opět obezdění s dlaždičkami. Máte zkušenost s cenou? Nebo kolik to příjde? Kolik může eště stát s tím připojení pračky a včetně odpad současně k té vaně?

Nejlepší odpověď
Emefej

Záleží na tom, kdo a kde to bude dělat. Mě to udělal Ukrajinec za 1500 Kč + metariál.

gecco

Emefej – to je dobrá cena i na Ukrajince…
😉

Emefej

To je údaj z roku 2006.

gecco

Letos a v Praze chtěl UA 3.000 jen za obložení a vyspárování cca 9 sqm (formátem 10×10) – nedostal nic, zopáknul jsem si to…
😉