jmachan

jaka je cena brambor na uskladneni?

Nejlepší odpověď
anonym

Většina vložených odkazů je z loňské sezóny,tudíž jsou ceny nepřesné!
Doplňuji:
www,kdybych věděl,jako že nevím,tak zveřejním současné ceny,ale ještě je nějak brzy.Přijde krupobití a ceny se samozřejmě zvýší!

Další odpovědi
www

Tady to máš, většinou hned s cenou.
Doplňuji:
To Barbakan,
ano a pokud již znáš letošní ceny všech prodejců, tak proč jsi nevložil odkaz? Brambory na uskladnění se přece teprve začínají prodávat 😉.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Bram­bory+na+usklad­n%C4%9Bn%C3%AD+k%C4%8D&c­lient=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

dudu

Na uskladnění se používají pozdní odrůdy jejichž sklizeň teprve za týden až deset dnů začne. Cena bude vycházet z velikosti i kvality úrody a to jak v tuzemsku, tak v okolních státech – bramborářskou velmocí je např. Polsko. Loni byla sklizeň nadprůměrná a ceny proto mimořádně nízké. Průměrná cena přímo u producentů osciluje okolo osmi set korun za metrák /loni třeba byla jen 500 Kč/.

Fyzik

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&rls=cs&q=bram­bory+na+usklad­n%C4%9Bn%C3%AD&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8

to je přesně ta otázka, kde poradí tzn. vyhledávač. Google kupříkladu.