Jaká je aktuální situace s poryvem větru u vás?!

U nás to sousedovi obrátilo studnu!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Praha – Hradčany ⇒ stromy se ohýbají, havrani poplašeně poletují a v komíně to hučí. Už od večera jsme s kocourem docela nervní, ani jsme moc nespali. Prima čas na antidepresiva… 🙂

Další odpovědi
Lamalam

V Karlových Varech ráno okolo 6 hodiny to bylo 18m/s. Teď se to pohybuje mezi 10–12m/s.

anonym

Nemám měřič rychlosti větru, ale Praha (sever) ´hlásí´ velmi občasné nepříliš silné poryvy zhruba západního větru, stromy nepadají, bezdomovci neplachtí (semotamo letí nějaký ´igeliťák´…
___
Jak studnu?? – pramenem nahoru?
😉

briketka10

tak to, abych se šla podívat, jestli nemám obrácenou
popelnici a stromeček před verandou u nás to fouká
o sto šest taky od včera, jak mám ve dveřích dvířka
pro kocourka a jen si vyvětrám dělá to takový rány, že
se oba vyděsíme, jako v hororu :((
Doplňuji:
tak dobrý, popelnice stojí na místě
vynesla jsem odpadky a stromek je
taky v pořádku :))

zzzzz

Beskydy – trochu prší, fouká jen mírně.

arygnoc

bezvetrie, polojasno.
(Ballymena/Belfast, Severné Írsko)

zato predvčerom … no, aspoň sa upratal ten bordel z ulíc, íri sú totiž strašní bordelári.

petra15

Iri sú bordelári? Len keby to slysal Kelt ! 🙂:-)
Znás „an drachet órga“? Je to keltsky (irsky)

arygnoc

som rád, že sa dohovorím anglicky…

;)

briketka10

a co by na to řekl badisko
není sice ir, ale žije v Irsku :)

arygnoc

väčšinu roka strávim v írsku (severnom), takže to tu vidím – smetiaky nepotrebujú, z ruky im padá všetko na chodník, cestu.

zato mesto zamestnáva tak 5–6× viac ľudí (keď nie viac – to som si iba tak tipol) na upratovanie ulíc ako praha – denne behá po ulici zametacie auto, chodníky čistia tí ujkovia s paličkou, čo napichujú na ňu bordel a dávajú do vreca.

keby ste videli belfast po piatkovej či sobotnej noci, tak byy ste povedali, že české mestá sú superčisté, proste: smetisko.
ale ako hovorím – doobeda je mesto zasa v poriadku.

petra15

co se s ním stalo? neodjel se Sambou na dovolenou?
a ted spolu lezi na plázi, na slunícku?