Jaká je adekvátní cena za výměnu palivového a brzdového potrubí na automobilu Mazda 121 ?

Doplňuji:
To že něco upadne na takhle starém automobilu ,je možné úplně vždy a ne jen při opravě :) Chtěl jsem vědět cenu (přibližnou) v ideálním případě,když zrovna nic neupadne.

Stálo to 5500Kč

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak cenu materiálu si zjistíš a práce jak kdy. Zkus si to někdy povolit !! Všechno je rozežrané rzí, kdejaký držák při rozebírání upadne atd. atd..... a každý si cení práci jinak.

Další odpovědi:

Pokročilý

Nevím muselo by se to vidět,ale mám takovou zkušenost,že dost autoservisů dělá prasečiny a člověk jim za to platí..značka neznačka.servisu a,jedno opraví a druhé zničí,i,když to v týdnu,před bylo nové a povolené a,jedno opraví a druhé zničí,i,když to v týdnu,před bylo nové a povolené a chtějí za to moc peněz a zbytečně to natáhli..jinak je možné i klidně 10tis oprava..
já to mám,že o 40% levnější díly nežli jsou z internetu do obchodu a práce za hubičku kvalita také..jen jednou jsem se nedávno sekl.a člověk by teď brečel,když kvůli vadě automechanika trpí díl a část se nedá opravit jen koupit jiný díl.který stojí moc.jsou to šmejdi dneska solidnost žádná a tahají jen peníze.
tak záleží co ti dělal všechno co kupoval..nevím já měl celé brzdy myslím i trubičky orig..a přišlo mě to na 1500kč..
Doplňuji:
6m palivové trubičky 8mm 350kč a brzdové metr 30kč

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.