vítek

Jaká je adekvátní cena za výměnu palivového a brzdového potrubí na automobilu Mazda 121 ?

Doplňuji:
To že něco upadne na takhle starém automobilu ,je možné úplně vždy a ne jen při opravě :) Chtěl jsem vědět cenu (přibližnou) v ideálním případě,když zrovna nic neupadne.

Stálo to 5500Kč

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak cenu materiálu si zjistíš a práce jak kdy. Zkus si to někdy povolit !! Všechno je rozežrané rzí, kdejaký držák při rozebírání upadne atd. atd..... a každý si cení práci jinak.

Další odpovědi
klob1

Nevím muselo by se to vidět,ale mám takovou zkušenost,že dost autoservisů dělá prasečiny a člověk jim za to platí..značka neznačka.servisu a,jedno opraví a druhé zničí,i,když to v týdnu,před bylo nové a povolené a,jedno opraví a druhé zničí,i,když to v týdnu,před bylo nové a povolené a chtějí za to moc peněz a zbytečně to natáhli..jinak je možné i klidně 10tis oprava..
já to mám,že o 40% levnější díly nežli jsou z internetu do obchodu a práce za hubičku kvalita také..jen jednou jsem se nedávno sekl.a člověk by teď brečel,když kvůli vadě automechanika trpí díl a část se nedá opravit jen koupit jiný díl.který stojí moc.jsou to šmejdi dneska solidnost žádná a tahají jen peníze.
tak záleží co ti dělal všechno co kupoval..nevím já měl celé brzdy myslím i trubičky orig..a přišlo mě to na 1500kč..
Doplňuji:
6m palivové trubičky 8mm 350kč a brzdové metr 30kč