Lleni

Jaká hudba vás roztancuje??

A název??;))
Doplňuji:
Prosím pár názvů alespoň.. Ne všechny..;))

Nejlepší odpověď
anonym

Po několika panácích i pohřební!

Další odpovědi
briketka10

všechna taneční..
rozepisovat se, to by bylo na celou stránku :DD
Doplňuji:
teď mám puštěnýho Rogera Hodgsona ze Supertramp
tahle písnička se mi moc líbí a on je takovej upřímnej ☺
a celkově jeho sólovou tvorbu mám ráda..
http://www.you­tube.com/watch?v=F0AZ­cBxbxik

Damiana

Tacata – na to se dokonale tancuje cha-cha, Mambo No5 – super jive, New York, New York a Blue Moon – nejkrásnější slowfox, … Také ráda tancuji quickstep, takže jakýkoli pořádný swing …

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Tfw9Js8vtjM&fe­ature=youtube_gda­ta – Video Tube for YouTube – iPhone/iPad

Michal Kole

Rock, když duní basová kytara a bicí

quentos

spíš záleží na náladě. Teď tam mám vraženou písničku „We Run“ od skupiny Sugarland a mám co dělat, abych zůstal v klidu. Obecně se jedná o hudbu šťavnatou, skočnou, s pořádnou melodií (jenom rytmus nestačí, takže např. techno či house mě nechá absolutně chladným – ale opět, záleží na situaci a náladě), na stylu prakticky nezáleží
Doplňuji:
název? ze starších fláků třeba „Happy Girl“ Martiny McBride, „Blame It On Your Heart“ či „How About You“ od Patty Loveless, ale je toho mraky

pusinka50

všechen český country a folk, ale jmenovat je to by tě asi nezajímalo a bylo by toho moc

lunda

Nejradši mám písničky od Rihanny,Demi Lovato,Adama Lamberta,Justina Biebera,Davida Gueta,Sii apod…
Ale moje fakt nejoblíbenější song je Diamonds od Rihanny
give a heart a break od demi lovato
Whatay want from me od Adama Lambert

huxa

právě teď jsem začal poskakovat k této vánoční melodii- http://www.31337­.pl/

briketka10

od roku 1980 co posloucháme se ségrou Supertramp,
tak se nám líbí saxofony a trubky, mě i basa a harfa
a shodly jsme se obě i na této skladbě, ke které mi
quentos udělal nedávno překlad, když si ji u mě doma
pustíme na plný pecky tak ani nedutáme ☺

http://www.you­tube.com/watch?v=nBef­DWSMNaQ