edeltrudak

Jaka hra v popisku je náročnější na grafiku?

Hitman,cryssis 3,gta 4? 🙂
Doplňuji:

  • náročnější na grafiku/výkon

Nejlepší odpověď
Sarrow

Rozhodně Crysis 3, GTA jsou náročná na procesor, a Hitman je nenáročný ;)

Další odpovědi
Jsemtady

Ja bych tipoval ze nejnarocnejsi bude gta4 je nejnovejsi, rozlehle prostory, bude asi i narocne na pamet.

Lovecrossed

GTA 4. ale ne kvůli tomu jak hra vypadá, nebo jak je vymakaná (což vypadá hrozně a je nudná), ale kvůli tomu, že se Rockstar vykašlal na jakoukoliv optimalizaci

vivatisCZ

Crysis 3.

Awe

Souhlas se Sarrow…Crysis3 je rozhodně náročnější.Vlastně je to jedna z nejnáročnějších her vůbec.

LuK4S3k CZ

Je pravda že kvuly tomu že se se Rockstaru GTA 4 moc nepovedlo a na hodně počítačích se to seká ale dá se to rozjed třeba i na nejlepší kvalitu grafiky ale Crysis 3 by člověk na nejlepší kvalitu grafiky rozjel jedině s PC tak za 30/35 tisíc.
Doplňuji:
Zdůrazňuju slovo PC. Né notebook

NeřeknuCZ

Nejnáročnější je rozhodně Cryssis 3. Jinak LuK4S3k CZ myslíš ? Já mám stolní PC za necelých 24 tisíc a Cryssis 3 na Steamu rozjedu na ultra :)