Tw!st

Jaká hra si myslíte že je nejvíce graficky našlapaná ?

za mě to je Far Cry 3 z té grafiky jsem se skoro pos…

Odpovědi
huxa

minecraft s 1024×1024 texture packem a pár módama pro úpravu vzhledu

RedC22

Zhruba od doby prvního Crysis jsem to přestal rozlišovat. Všechno mi to přijde víceméně stejný. Asi to bude taky tím, že rozdíly nehledám.

Matthew

Battlefield 3 mě celkem zaujala, nejnovější HITMAN absolution a GTA5 bude taky zřejmě dost dobrý :)

Přikládám alespoň trailer na Hitmana :)
http://www.you­tube.com/watch?v=cKlEj­PMXC1I

anonym

No, Far Cry 3 mě trošku zklamala. Čekal jsem tu grafiku lepší (v některých detailech ji předčí Dead Island, ať už je to zpracování charakterů nebo voda), ale dalo by se říct, že je zatím na špici. Tedy než dorazí Crysis 3 a GTA5.

anonym

Zaklínač 2 nemá vůbec špatnou grafiku, pak Far Cry 3, Dead Island, Prey, Burnout aradise…

Mahoney

Far Cry 3 má dobrou grafiku a GTA 5 bude mít taky. Jinak taky Mafia II má velice povedenou grafiku, v době výroby to patřilo mezi naprostou špičku. Pak se mi líbí grafika Skyrimu, když se dá na ultra + pár módů pro zkrášlení, je to něco fantastického.

Děda Louda

Na slepou bábu.

Braník

http://www.uloz­to.cz/xt8vSRE/­il-2-sturmovik-1946-skins-all-country-army-rar