Jamajka

Jaká firma mi zašle ohlávku „na míru“?

Chtěla bych si na ohlávku nechat vyšít jméno. Nezná někdo nějakou webovou stránku, kde bych si mohla takovou ohlávku objednat?
Doplňuji:
To potom není ohlávka, ale provazovka :D

Odpovědi
gecco

Takovouto ´specialitu´ ti vyrobí každá firma, která se výrobou koňských postrojů zabývá… Případně nápis vyšije každá firma, která se zabývá výrobou z masivní kůže – tedy i kdekterý ´švec´ (pokud už tu ohlávku máš)…
😉
Odkud jsi?? – nejjednodušší bys totiž měla najít nějakou takovou dílnu v okolí – a domluvit se přímo – co a jak chceš…
😉

DIAsmurf

DIAsmurf si mýslí že stačí si vyrobit vlastní ohlávku z provazů a uzlů.

Drap

Podívej se sem. Je to špičkové zboží podle přání a nadstardatně řemeslně zpracované.
http://www.to­kalasha.com/