nikole

Jaká firma mi udělá 3D plánek zahrady?

Jaká firma mi udělá 3D plánek zahrady a případně následně zahradu zrealizuje? Střední Čechy.

Odpovědi
ahold

Zadej si poptávku třeba tady. http://www.daw-zahrady.cz/re­alizace.html

Bob2

Společnost Baobab se zabývá realizací rodinných zahrad, naši si nechali dělat právě od nich zahradu s tím, že neměli svůj vlastní jasný plán – představu, tak k nim přišla architektka, probrali to, a zhruba navrhli, co, kde a jak, (konzultace byla zdarma a to trvala skoro dvě hodiny), ta do dvou týdnů vypracovala 3 plánky, z kterých si pak vybrali finální a poté si mohli nechat vyhotovit i 3D plánek, ale to nepotřebovali. Poté začali s realizací.
www.baobab.cz