bolak

Jaká existuje na světě bankovka s největší hodnotou, v přepočtu na české koruny?

Nejlepší odpověď
anonym

Přepočítat cizí měnu na naši bych nezvládla, ale nalezla jsem rekordní bankovku.

Zdroj: http://www.pe­nizenavic.cz/clan­ky/co-jste-nevedeli-o-penezich-trilionova-bankovka

Další odpovědi
anonym

Jestli nam pruvodce v Singapuru nekecal, tak by tam meli mit Singapursky dolar – bankovku – 10 000 a mela by to byt hodnota pres 5 000 eur. -iv-

anonym

Nevím přesně.
Podle mě to je 100 000 000 liber, vydaných Bank of Scottland.