loruen

Jakou dietou by se měl řídit pes, trpí-li průjmem?

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je trpí průjmem ? Pokud ho má krátkodobě, uvařit mu rýžový vývar.Pokud dlouhodobě, navštívit veterináře.

Další odpovědi
ReHu

Záleží na příčině.
Jak dlouho trvá?

ratava

Je-li to prujem vyvolany sezranim cehosi venku, vet vetsinou predepusuji i leky, je-li treba. Mne doporucovali jeden den jen na vode, druhy den ryze s mrkvi, treti den bylo mozno pridat i kure/kralika. Tak jsem krmila tyden az 10 dni. Ale protoze kazdy prujem muze vznikat z jinych pricin, nebrala bych to bez konzultace s lekarem jako smerodatne. Kazdopadne dohlidnete na pitny rezim…

ivzez

Pes se žádnou dietou řídit nedokáže.
Často to nedokáží ani lidé, kteří na rozdíl od psa problému
rozumí, a vědí, proč a jak dlouho by měli dietu držet…

pucipuci

  1. Změnit granule,za kvalitnější s vyšším obsahem masa bez obilovin,nebo granule řady senzitiv pro citlivé zažívání. Vynechat konzervy a kapsičky.
  2. Veterina