bolak

Jaká činnost vám osobně zabere největší část dne, když vynecháte spánek a zaměstnání?

Průměrně, kdybyste to za poslední rok všechno sečetli a zprůměrovali?

Nejlepší odpověď
badisko

1. prace…
2.odpovedi.cz …
3.uvahy kam na ty otazky chodis …
4.domaci prace ..

Další odpovědi
quentos

přijde na to. Když přijdu z práce, hrcnu si k PC a překládám – to taky bereš jako zaměstnání…? No, vzhledem k tomu, že se jedná o vedlejší výdělečnou činnost, tak asi jo.
V tom případě půjde nejspíš o trénování scrabblu přes internet.

Lamalam

Cesta do práce az práce u mě dělá denně 4,5 hod. Jedím denně trasu Karlovy Vary – Praha.

anonym

Protože mám rodinný domek, tak práce kolem baráku, vždycky to záleží na čase a počasí.Jenže více práce mě baví v létě než v zimním období, kdy kolikrát 2–3 hodiny musím házet sníh.

Lucijej

vzpomínání na bolaka o)