zvonisek

Jaká/která cestovní kancelář je lepší?

Fisher nebo Invia?

Odpovědi
ivzez

Nejlepší CK je žádná CK (zorganizovat si zájezd
či dovolenou sám).

Pokud ale jet s CK, pak na mě sympatičtěji působí FISCHER.
(Firmy s franšízami ne mne nepůsobí moc důvěryhodně.)

____

Chceš-li porovnávat CK, neměla bys srovnávat cestovní agenturu
s CK, protože každá poskytuje něco jiného.

Bohvar

Zdravím, z osobní zkušenosti doporučuji Fischer, mají kvalitní zájezdy. Nikdy jsem nebyl zklamaný, ani moji známí. Jinak, co se týče cestování na vlastní pěst bez ck, tak já bych tak nejel. CK vše zajistí a je to pohodlné pro starší lidi. A než si kazit pak dovolenou řešením nějakých zbytečných starostí…
Z Invie nemám dobrý pocit, to už jsem slyšel lepší ohlasy na eTravel, který nabízí zájezdy od různých CK za jedny z nejnižších cen.

Polaskova44

S invií bohužel nemám zkušenost, takže nemůžu porovnat, ale s cestovní kanceláří Fischer jsme byli na dovolené už třikrát a vždycky to proběhlo bez problému. I cenově to vycházelo velice dobře. Jestli letos pojedeme někam do zahraničí, tak bychom asi zase jeli právě s nimi. Jinak pokud se o této cestovce chcete dočíst něco víc, tak můžu doporučit třeba tuto stránku – https://www.cklub­.cz/cestovni-kancelare/fischer