Rokio

Která celebrita je nejhloupější?

Slavný hlupák

Nejlepší odpověď
chachar1922

Pro mě je každý člověk v „šoubyznyse“ hloupý, pokud si schválně vyhledává média a schválně jim poskytuje informace o svém soukromí pro svou popularitu.

Další odpovědi
Agneta

Tady u nás na webu? O jedné bych věděla…:DDD

Drap

Jak by se to mělo hodnotit? Žádná taková soutěž či hodnocení doposud nebylo. Každý na to bude mít jiný pohled a jinak to bude hodnotit. Možná je to jen na tobě, aby se svět o takový výsledek začal zajímat.

lexx

to je těžká otázka…v šoubyznysu jich moc nebude, tvrdá konkurence ho smete ze scény raz-dva ale v politice jejda ! tam je to asi povinné

ivzez

Všechny, které se považují za celebrity.

marci1

Opravdu si nelze vybrat! 🙂

zjentek

chacharka souhlas, čteš mi z duše. Od doby, co seš tady, tady já snad ani nemusím být? Tohle jsi zase trefila a vzal bych to od Džastina Bíbra až pěkně k Werichovi! Hlupáci!

chachar1922

:)) Ale to zas nené, tvoje komentáře mají zase jiné ingredience, které mým chybí 😉