Hamon

Jaká byla vaše nehorší nebo nejzbytečnější investice?

Je jedno, jestli milion nebo pár korun. A nemusí jít nutně jen finanční investici.

Nejlepší odpověď
arygnoc

každá požičaná a nevrátená koruna.

Další odpovědi
hanicka.k.cb

Každý den investuju spoustu času do čtení blbin na internetu :D

anonym

Pětistovka za kozačky, které mi vnutila švagrová. Nechtěla jsem je, protože už na pohled byly „na parádu“ a ne na nošení. Navíc ani ne mé číslo. Manžel ale velmi ochotně švagrové ty peníze zaplatil. Za pár let ani jednou nošené letěly do popelnice.

Hamon

Ad rozdíl mezi špatnou a zbytečnou investicí – např. zabezepčení domu; když vás nevykradou, bude to (naštěstí) zbytečná investice. Ale rozhodně se nedá říct, že je to špatná investice.