l.t

Jaka byla v posledni dobe nejlepsi hlaska kterou jste slyseli?

Jaka byla v posledni dobe nejlepsi hlaska kterou jste sliseli?

Nejlepší odpověď
kropitko

syn…proč se ptáš,když to nevíš??!!

Další odpovědi
infant

Naučte práci onanovat – aby se udělala sama!

Zdroj: infant.blog.cz

anonym

Tahle.

anonym

slyset,mlyn,blyskat se atd.

anonym

Jak se mas?Spatne,ale dobre to snasim.

quentos

z Dr. House:

Dr. Taub a dr. Kutner při společné svačině.

Dr. Kutner: „To je dobrota.“
Dr. Taub suše: „To jo… vyrábí se z potu bývalých manažerů investičních fondů.“

Ale taky jsem ji SLYŠEL s tvrdým.

jinak ty hlášky z dr. House sbírám, mám jich hafo a všechny je házím na net – viz zdroj.

Zdroj: www.foxaxe.com/dr-house-medical-division/hlasky/

Miroslavst

v poslední době? Byla to odpověď toruka:
Píše nám frajer, co je schopen od zítra disponovat se 150 mil korun… Vyloučit to nemůžu, ale myslím, že člověk, který ví, jak efektně a rentabilně nakládat s tak velkou sumou nepotřebuje hledat odpovědi tohoto typu na netu…

Michal

Děláme jak vzteklí.

Zdroj: život-odposlechnuto

anonym

Eva holubová-film:líbáš jako bůh -„na to ti sere Bílej tesák“.

fortin

„Chutná to jako opice na hrášku.“