Neonka

Jaká byla průměrná rychlost … ?

Jaká byla průměrná rychlost na okruhu Velkých cen /např. Nürburgring /, když závodila Eliška Junková a pro srovnání – jaké průměrné rychlosti lze v podobných závodech dosáhnout dnes ?

Nejlepší odpověď
annas

U Junkové jsme našla – asi 190 km/h, v 80. letech více než 200 km/h, současně až 350 km/h.

Z různých internetových stránek. Ale víc se uvádí časový než rychlostní údaj.