JájsemRaibek

Jaká byla pravidla ve hře Chcete být milionářem?

Pokud se soutěžící rozhodoval zda pokračovat ve hře nebo soutěž ukončit a vzít si doposud vyhranou částku, do kdy se mohl rozhodnout?

Mohl odejít před položením otázky nebo poté co znal zadání otázky?

Jistě, před položením otázky je to spravedlivější, ale:
Právě, že se mi zdá, že mohl odstoupit nebo odpovědět ještě poté, co mu byla otázka položena. Pokud by se rozhodl odstoupit, mohl se právě víc tlouct do hlavy v klidu zcela jistě odpověď znal.
Ale jak píši, nejsem si jistý kdy se mohlo odejít.

Nejlepší odpověď
Zaibatsu

Soutěžící nemusí odpovědět na již položenou otázku a vzít co už vybojoval, potom si tipnout. V přiloženém videu 14:12 a dále

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6jUbK9MnExc

Další odpovědi
sesednizkola

Co to tady píšeš za bludy… pište prosím fakta a přesné odpovědi, kdy nevím = použiji google nebo nic raději nepíšu. Soutěžící mohl odstoupit po položení otázky. Když si nebyl jistý, řekl „nebudeme riskovat, beru co mám!“… a měl co měl. A Čech se ho vždycky snažil zviklat k riskování :))

Quimby

Před položením. Po položení by to bylo trochu nespravedlivé, ne? Kdyby prostě nevěděl, tak by si vzal to co měl.
Když odpověděl špatně, tak spadnul na poslední záchranný bod, ale jaké částky to byly to už si nepamatuji.