I_hate

Jaká byla oblíbená značka vašeho psacího stroje?

Na kterém jste psali, případně píšete.

Nejlepší odpověď
anonym

Consul

První práci jsem psala do laborek na gymplu na Zetě. Těch 60 stran textu bylo opravdu vytrpěných.
Teď mám starší kufříkový consul bez kufříku. Má to už „za sebou“, takže hledám něco nového. Ještě mne situace nenutí řešit to okamžitě, ale čekat do konce roku nebudu moci.

Další odpovědi
zjentek

Jiná

UNDERWOOD ,)

GM

Zeta

Doplňuji:
Zeta byla pohodlnější než Consul. Klávesy byly u Zety zaoblené, u Consulu hranaté. Při psaní na Zetě člověk nemusel vynakládat při úhozu tolik síly, tudíž i rychlost psaní mohla být větší.

beer

Consul

V práci jsme používali Consuly, takže tento.

alex.agent

Žádná, nikdy jsem psací stroj nevlastnil/-a

Kocuro Pablo

Jiná

Robotron (NDR) a taky Lucznik (Polsko) a ještě Olivetti (Brazílie), ten roku 1992. A on dneska ještě na stroji píše?

anonym

Consul

Můj otec měl Consul na němž jsem se já naučil psát (teda jen čtyřmi prsty) a když potřebovaly děti do školy (učily se psát všmi deseti), tak jsem si i já koupil Consul a má ho dodnes.
Doplňuji:
oprava…mám…

jáára

Consul