Adam2

Která byla největší domácí zabijačka?

Nebo jedna z největších? U nás je to nejčastější typ vraždy.
Třeba že by se masakrovala dvacetičlená rodina na shromáždění a přežil jen jeden bez nohy…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Vyvraždění Vršovců? Tehdy to údajně odskákaly 3 tisíce lidí z jedné rodiny.

Zdroj: http://historic­ky.blog.cz/0809/vy­vrazdeni-rodu-zabili-na-3000-vrsovcu-01

Další odpovědi
Kepler

Pod pojmem „domácí zabijačka“ se myslí obvykle odborné zužitkování chovaného zvířete a s vraždou to nemá nic společného. Obvykle je přítomen řezník, který tu exekuci na prasátku provede, vyvrhne střeva s vnitřnostmi a udělá základní rozbourání zvířete. Pracuje a pomáhá obvykle každý z rodiny chovatele, někteří se ale chtějí jen nažrat (a ožrat). Taky pomáhají s výrobou obvyklých zabijačkových pochoutek. V té době obvykle chovatel zjistí, kolik má vlastně příbuzných.

jáára

Pavel Peca?