Jaká by byla Tvoje reakce(otce),kdyby ti v porodnici…

… ukázali potomka snědé(černé,žluté) barvy a ty i tvoje partnerka jste čistými bělochy?!

Nejlepší odpověď
xko

Docela zajímávý článek zde :) je to divný ale proč ne?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/233790-cernossky-par-privedl-na-svet-zcela-bile-dite-s-blondatymi-vlasky.html

Další odpovědi
terry

Asi by ve mně hrklo, ale geny se často dědí přes generaci. Někdy i přes dvě…
Takže bych pak zjišťovala (být otcem) rodinnou historii.

suaeda

Pravděpodobně by se v daný moment ve mně krve nedořezal. Ale vysvětlení může být i v genetice jak uvádí <terry>. Barvu pokožky můžeme zdědit i po svém prapředkovi ač máme např. bílé rodiče. To bohužel platí i o dědičných nemocech.

bolak

šel bych ho reklamovat… co taky jinýho žejo