haribo

Jaka bude vyse trestu v Holandsku za jizdu pod vlivem alkoholu a nasledne ujeti z mista nehody?

Bylo me namereno 1,4 promile.posleze me byl odebran ridicak na pul roku a ted me ceka jeste soud,diky za odpoved

Odpovědi
ivzez

Podle článku z 10. ledna 2014 [ http://www.gn-online.de/Nachrich­ten/Verkehrssu­ender-zahlen-in-Holland-immer-mehr-52515.html – německy ] můžete za alkohol za volantem v Holandsku počítat s pokutou od 350 do 750 €. Jinde (web zaměřený na auta, který se mi momentálně nedaří najít) jsem se dočetla i o možnosti trestu odnětí svobody.

K trestu za ujetí od místa nehody v Holandsku
jsem (zatím) nic nenašla (ještě to zkusím).