Dandee800

jaká barva vznikne sloučením červené a žluté?

Nejlepší odpověď
brillant

oranžová
příště začni používat strýčka google a on Ti to určitě najde

Další odpovědi
pizlicka

oranžová.

barnajka

Základní poměry si zkoušej míchat tady http://paintin­g.about.com/li­brary/blpaint/blco­lormixingpalet­te1.htm
Opakovaným kliknutím na barvu si můžeš navolit počet dílů té které barvy a sám pak uvidíš, co za odstín ti z toho vyleze ;)
Vynulovat hodnoty lze kdykoliv čudlíkem ‚Reset‘

vanromanka

jistě že oranžová záleží ale na poměru může vzniknout i žlutá z oranžovím odstínem a nebo úplně červená :))