STUDENTKAEVA

Jaka barva podlahy se hodi k bilemu nabytku a zelenych stenach?

Pokoj je docela velky asi 15metru ctverecnich,nechcu aby mistnost bila tmava a taky se mi nelibi seda podlaha…

Nejlepší odpověď
Swevalty

Určitě tmavě hnědá..
Nějaká dřevěná..
Doplňuji:
Questman: No fuj! To je vtip že? (doufám) :D

Další odpovědi
Questman

Zelená s bílými pruhy

anonym

Tu kombinaci máš komplet v pravém horním rohu: bílá, zelená, oranžová (béžová, kávová, okr, sytě žlutá). Když budeš pečlivě volit odstíny, tak to může být i řada dalších barev.