Jaká absolutní hodnota?

Včera jsme psali 3-čtvrtletní práci z matematiky a byl tam příklad něco v tom smyslu:Určete k jakým číslům jsou rovny následující absolutní hodnoty: |-3|= a |7|=
K prvnímu jsem napsala 3 (tak jak nas to učila ve škole) a k druhému 7.Ale když jsme si dnes dělali opravu,tak u |-3| mělo být napsáno „žádné“ a u |7|=7,(-7).Tak nemohli byste mi to prosím vás někdo vysvětlit?Teď nevím jestli to má špatně ona nebo já.Popř jaktože jsou to tyhle výsledky.Předem mockrát děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
IK

–3 není absolutní hodnota, nemohlo by tam být mínus
7 =7,(-7) znamená že absolutní hodnota 7 přísluší jak ke kladnému tak zápornému číslu

Pochopila jsi špatně zadání.