tencosepta

Jak zvýšit výkon počítače a stabilizaci FPS při hraní Guild Wars 2?

Hraju na nízkých detailech, ale pořád mám 20–25 FPS. Mám Acer Aspire E1–571 s Win 8. A ještě se rovnou zeptám, jestli může downgrade na Win 7 zvýšit výkon při hraní.

Odpovědi
Beyczech

S touto konfigurací je to normální průběh FPS, integrovaná grafika HD4000 v kombinaci s I3 není žádná hitparáda. Možná bych zkusil snížit co nejvíce rozlišení, ale to už si asi zkoušel. Na W7 to pojede ± úplně stejně a přeinstalace W v notebooku není žádná legrace. Shánět ovladače W7 na typ notebooku, do kterého se standartně dává W8 opravdu nebude žádný med, jestli to vůbec půjde. Nemuselo by pak vše správně fungovat (bývá problém s funkčními klávesami). Ještě zkus stáhnout Game booster, treba z www.slunecnice.cz, spusť ho a dej herní režim, ten povypíná všechny procesy na pozadí, které nejsou potřeba a mohlo by to trochu pomoct.