Pokročilý

Jak zvýšit teplotu lidského těla?

Jen mě to zajímá.... jestli by se to dalo udělat.... četl jsem o studentech kteří chtějí si zvýšit teplotu nějakými divnými způsoby jako např pojídání křídy.... myslím že by to nefungovalo.... tak co, dá se vůbec nějak ovlivnit teplota našeho těla????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě se dá, ale je to nerozum. Zvýšenou teplotou se tělo brání, snaží se odstranit nějaký zdravotní problém. Pokud si ji chceš opravdu zvýšit, tak co třeba přivodit si zápal plic. Zvýší se stoprocentně.

Další odpovědi:

Zlatý

pojídáním takových nesmyslů si můžeš zkazit žaludek a tím se ti i může zvýšit teplota , ale bacha na to - každý organismus je jiný -já bych se do toho nepouštěla

Zlatý

Na ulievanie zo školy sú iné omnoho lepšie a zdraviu neškodlivé spôsoby. Ale prezrádzať ich nebudem.
Čo tak vypýtať sa, že potrebuješ byť na registrácii kandidátky na prezidenta USA ako kandidát na funkciu? :)
PS.
ináč, sú jedinci ktorí to dokážu bez rôznych doplnkov. Dokážu čiastočne regulovať teplotu tela a rýchlosť úderov srdca. Možno mi nebudete veriť, ale je to otázka vedomia a vôle.

Pokročilý

Ano, křída zvýší teplotu tvého těla. Ovšem ne pojídáním, nýbrž rozdrcením a zamícháním s vodou. Křída se sice nerozpustí, ale vyvolá správnou chemickou reakci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.