Avatar uživatele
Galax

Jak zvýšit teplotu lidského těla?

Jen mě to zajímá… jestli by se to dalo udělat… četl jsem o studentech kteří chtějí si zvýšit teplotu nějakými divnými způsoby jako např pojídání křídy… myslím že by to nefungovalo… tak co, dá se vůbec nějak ovlivnit teplota našeho těla????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě se dá, ale je to nerozum. Zvýšenou teplotou se tělo brání, snaží se odstranit nějaký zdravotní problém. Pokud si ji chceš opravdu zvýšit, tak co třeba přivodit si zápal plic. Zvýší se stoprocentně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

pojídáním takových nesmyslů si můžeš zkazit žaludek a tím se ti i může zvýšit teplota , ale bacha na to – každý organismus je jiný -já bych se do toho nepouštěla

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Na ulievanie zo školy sú iné omnoho lepšie a zdraviu neškodlivé spôsoby. Ale prezrádzať ich nebudem.
Čo tak vypýtať sa, že potrebuješ byť na registrácii kandidátky na prezidenta USA ako kandidát na funkciu? :)
PS.
ináč, sú jedinci ktorí to dokážu bez rôznych doplnkov. Dokážu čiastočne regulovať teplotu tela a rýchlosť úderov srdca. Možno mi nebudete veriť, ale je to otázka vedomia a vôle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Ano, křída zvýší teplotu tvého těla. Ovšem ne pojídáním, nýbrž rozdrcením a zamícháním s vodou. Křída se sice nerozpustí, ale vyvolá správnou chemickou reakci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek