lukassokolsk

Jak zvysit popularitu?

Mam 10 let bydlim v jedne malebne dedince. chodim do 4. tridy a pujdu do 5.tridy Chtel bych pomoct se zvysenim popularity sem sice jeden z oblibencu ale jen ve tride ale i medzi kamosmi nejsem spatnej ale stejnena faxcebooku oni maji 150 pratel a ja jen 50 pa taky ja dostranu na fotku max. 2like a oni min.5liketakze vazne please pomozte

Nejlepší odpověď
Alesh

ano, FB je měřítkem… jak ubohé doby jsem se to dožil!

Další odpovědi
adri26

A víš,že facebook je od 13let?

Photoguy

bud milí

Quimby

To žiješ podle počtu liků tvejch fotek?

tencosepta

Zkus přemýšlet, to se mezi tvými vrstevníky často nevidí a hned budeš populární.

Juricaj

Jsi trošku zmanipulovaný dobou. Zkusím ti poradit: Facebook používej jako nástroj ke komunikaci s ostatními jak chceš, ale neber ho jako měřítko oblíbenosti. ;)
Já mám na FB cca 60 přátel a pravidelně to tak co druhý měsíc promazávám. Chci tam mít jen lidi, se kterými se opravdu znám a mám si s nimi co říct. Existují lidé, kteří by rádi na profilu těch lidí, kteří se nazývají tím kouzelným slovíčkem přátelé, co nejvíc a tak si přidávají každého na koho narazí, klidně i ty, které v životě neviděli, extrémem jsou pak ti, kteří navíc mluví jinou řečí a jsou z jiné půlky planety, ale tušíš, že s takovými lidmi se moc kamarádit/bavit/cho­dit ven nedá.

KatkatkaW

Upřímně? Pro zvýšení své popularity teď prakticky nemůžeš nic dělat. Teprve za pár let se projeví, jestli vlastně jsi populární, nebo ne. Vím, o čem mluvím, vážně, počkej tak do 13–14. Zatím buď sám sebou a nesnaž se změnit jen aby ses líbil ostatním, to je základ. :)