Jak zvysit popularitu?

Mam 10 let bydlim v jedne malebne dedince. chodim do 4. tridy a pujdu do 5.tridy Chtel bych pomoct se zvysenim popularity sem sice jeden z oblibencu ale jen ve tride ale i medzi kamosmi nejsem spatnej ale stejnena faxcebooku oni maji 150 pratel a ja jen 50 pa taky ja dostranu na fotku max. 2like a oni min.5liketakze vazne please pomozte

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano, FB je měřítkem... jak ubohé doby jsem se to dožil!

Další odpovědi:

A víš,že facebook je od 13let?

Pokročilý

bud milí

Bronzový

To žiješ podle počtu liků tvejch fotek?

Pokročilý

Zkus přemýšlet, to se mezi tvými vrstevníky často nevidí a hned budeš populární.

Jsi trošku zmanipulovaný dobou. Zkusím ti poradit: Facebook používej jako nástroj ke komunikaci s ostatními jak chceš, ale neber ho jako měřítko oblíbenosti. ;)
Já mám na FB cca 60 přátel a pravidelně to tak co druhý měsíc promazávám. Chci tam mít jen lidi, se kterými se opravdu znám a mám si s nimi co říct. Existují lidé, kteří by rádi na profilu těch lidí, kteří se nazývají tím kouzelným slovíčkem přátelé, co nejvíc a tak si přidávají každého na koho narazí, klidně i ty, které v životě neviděli, extrémem jsou pak ti, kteří navíc mluví jinou řečí a jsou z jiné půlky planety, ale tušíš, že s takovými lidmi se moc kamarádit/bavit/chodit ven nedá.

Pokročilý

Upřímně? Pro zvýšení své popularity teď prakticky nemůžeš nic dělat. Teprve za pár let se projeví, jestli vlastně jsi populární, nebo ne. Vím, o čem mluvím, vážně, počkej tak do 13-14. Zatím buď sám sebou a nesnaž se změnit jen aby ses líbil ostatním, to je základ. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.