Tom.Noddy

Jak zvysit pocet fanousku stranky na Facebooku? Mam pocit, ze posledni dobou to Facebook ztizil.

Nemyslim ted zaplatit si reklamu…

Nejlepší odpověď
Pájo

Vytvořit křížové odkazy z jiných web. stránek nebo účtů na FB, oživit nebo doplnit FB zajímavým textem přínosným/poučným pro ostatní… pokud tam něco prodáváš, zařaď soutěže o zajímavý výrobek, občas je dobré spustit ankety, nějaký ted dotazník atd.