eLMo

Jak zvýšit chuť k jídlu?

Dobrý den, je mi 22, nedávno se u mě objevily psychické problémy a nejspíš v souvislosti s tím jsem ztratila úplně chuť k jídlu. Musím se do něj nutit, sním toho hrozně málo a to co mi dřív chutnalo se mi protiví. Můžete mi poradit nějaké vitaminy nebo tak něco? Díky

Nejlepší odpověď
IQ tykve

Dej si ferneta nebo jiný bylinný likér a chuť se ti vrátí, že budeš kousat hřebíky.

Další odpovědi
marci1

Pokud máte nějaké psychické problémy, tak se pravděpodobně chuť k jídlu nezlepší. Snažte se, je vyřešit, jak to nejlépe půjde. Jezte více zeleniny, ovoce, kupte si vitamín C, B-Komplex ( celá škála vitamínu B ), magnezium ( zklidňuje nervovou soustavu ). Na zklidnění je dobrý třezalkový čaj, dobrý je taky heřmánkový nebo zelený čaj.

briketka10

měla jsem stejnou nechuť k jídlu kvůli
tomu, že nemůžu sehnat práci a teď jím
Pangamím dražé jsou v něm všechny B
vitamíny obsahuje bílkoviny a ostatní vit.a
minarály co člověk potřebuje, jako denní
dávku..
jím už líp akorát se mi nevrátila ta chuť na
sladké což mě mrzí, kolikrát bych si dala
nějakej zákusek mňam :))

http://pangamin­.cz/page/draze­.php

Katusa

Zkusit přijít na jiné pozitivnější myšlenky, jít si provětrat hlavu do lesa nebo si jít zaplavat…

nonnel

Už jsem něco podobného slyšel. Ta osoba si ferneta nedávala, ale řešila to u lékaře akupunkturou.