Avatar uživatele
raven36

Jak zvládnout umrtvovací injekci?

Zítra jdu na operaci zarůstajícího nehtu, už po druhé, takže vím, co to obnáší, ale potřebuju poradit, jak zvládnou umrtvovací injekci, resp. tu bolestivost. Jsem z toho strašně vyklepaná…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pocitejte pomalu do 5 a pak uz zadnou bolest citit nebudete. Pak mozna zase az to bude prichazet k sobe. Jsou v zivote mnohem horsi veci. Neumira se na to. Co by k tomu mnoho lidi dalo , kdyby denne dostavali treba 5 takovych unjekci , hlavne ze by mohli zit.
Takhle uvazujte. 🙂 Hlavne at mate pak palec zase v poradku. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

První vpich trošku píchne,ale anestetikum hned zabírá! Neboj se.
Doplňuji:
Jo,a kdyby tě operoval M.U.Dr Kryštof Rozruch,to by bylo něco 😁

z filmu U pokladny stál.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ucítíš jen ten vpich, nebo vpichy. A nedívej se, můžeš pak díky psychice cítit kdeco 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

No nevím jak nehet zarůstá, injekce bych se zas tak moc nebál, ale trochu to bude bolet, asi jako trn v noze a to se nechá přežít.
Ale před lety mi jeden doktor, když jsem se k němu se zarostlým nehtem přibelhal, poradil, abych vzal ostré nůžky či něco podobného a od lůžka k okraji do nehtu vyškrabal rýhu hlubokou skoro přes celý nehet. A potom nezastříhávat okraje nehtů do hlubokého oblouku, jen mírně přistřihnout roh aby nebyl ostrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jindri

Kdysi jsem tez silene trpela na zarustajici nehty, nekolikrat jsem byla tez na strhavani nehtu, injekce to bylo peklo pro me, pak jsem to vzala do svych rukou, a zacala si vystrihavat rohy nehtu, tzn. do kulata, a ot te doby mam svaty klid, ze zacatku to tedy bylo bolestive, a nehty se maji strihat do rovna, ale me moje metoda pomohla. A dceri tez.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek