Rezik

Jak zvládnout březost křečíka džungarského?

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu.
Koupila jsem si dvě samičky křečíka džungarského, ale myslím si, že jedna z nich je březí a bojím se, že až se narodí mláďata, tak by jim mohla druhá samička nějak ublížit. Může se to stát?

Odpovědi
anonym

Nevím jak u křečíka, ale když jsme chovali pískomily, tak ty mladý občas zakousli. Spíše si myslím, že jen vyřadili ty slabý. Jinak se o ně starali všichni. Takže pokud chceš mít jistotu, tak je odděl, než trošku povyrostou.