Avatar uživatele
honza7

Jak zvládáte svůj hněv? Myslíte, že hněvat se je špatný?

Zajímá Vás třeba, že když se hněváte, prokazujete druhýmu úctu? Víte že existuje asi 30 druhů marastu, tedy toho zparchantělýho hněvu.. A nakonec Víte že když se hněváte na svý dítě a mluvíte přitom s předstíraným klidem ve smyslu „na děti se přeci nekřičí“, že to dítě stejně „čte“ to co cítíte a ne co říkáte?! (pochopitelně má dítě z toho zmatek a tady můžou vzniknout nějaký ty první pokrouceniny v našich citlivých myslích) těším se Honza

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3508 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

NE

Když mě někdo n@sere, tak zuřím a řvu:-((( Je potřeba to dostat ven, jinka by se člověk zcvoknul. Je to i prevence. Většina lidí mě osobně naštve jen jednou:-))) Víc příležitostíí jim nedávám.

Jiné je to s dětmi, tam počítám, někdy i do sta:-))) Odejdu se uklidnit a pak vysvětluji:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

NE

Ne i ano:DD
Právě jsem se hněvala na „jjj123456789“, (ale já když se hněvám, tak nejsem zas tak zlá…i když umím být i sprostá – ale jen vyjímečně:DD)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-slovansky-jazyk-ve-kterem-neni-slovo-jebat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

ANO

..a souhlasím s tebou plně, že zparchantělý děcko může dostat do držky bez zbytečných gest a slov ..rychle a férově

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

NE

není to špatné a naopak potlačovaný hněv může způsobit velké (nejen zdravotní) problémy. Takže ho zvládám tak, že mu prostě dám volný průchod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

ANO

Hněvat se je podle mě špatné. Hněv je stres. Dá se vše ( téměř ) zvládnout v klidu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek