honza7

Jak zvládáte svůj hněv? Myslíte, že hněvat se je špatný?

Zajímá Vás třeba, že když se hněváte, prokazujete druhýmu úctu? Víte že existuje asi 30 druhů marastu, tedy toho zparchantělýho hněvu.. A nakonec Víte že když se hněváte na svý dítě a mluvíte přitom s předstíraným klidem ve smyslu „na děti se přeci nekřičí“, že to dítě stejně „čte“ to co cítíte a ne co říkáte?! (pochopitelně má dítě z toho zmatek a tady můžou vzniknout nějaký ty první pokrouceniny v našich citlivých myslích) těším se Honza

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

NE

Když mě někdo n@sere, tak zuřím a řvu:-((( Je potřeba to dostat ven, jinka by se člověk zcvoknul. Je to i prevence. Většina lidí mě osobně naštve jen jednou:-))) Víc příležitostíí jim nedávám.

Jiné je to s dětmi, tam počítám, někdy i do sta:-))) Odejdu se uklidnit a pak vysvětluji:-)))

Další odpovědi
Agneta

NE

Ne i ano:DD
Právě jsem se hněvala na „jjj123456789“, (ale já když se hněvám, tak nejsem zas tak zlá…i když umím být i sprostá – ale jen vyjímečně:DD)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-slovansky-jazyk-ve-kterem-neni-slovo-jebat

zjentek

ANO

..a souhlasím s tebou plně, že zparchantělý děcko může dostat do držky bez zbytečných gest a slov ..rychle a férově

quentos

NE

není to špatné a naopak potlačovaný hněv může způsobit velké (nejen zdravotní) problémy. Takže ho zvládám tak, že mu prostě dám volný průchod.

marci1

ANO

Hněvat se je podle mě špatné. Hněv je stres. Dá se vše ( téměř ) zvládnout v klidu. 🙂