plavala

Jak zvířata (konkrétně fenky a kočky) vnímají hlazení po břiše? Včetně bradavek?

s kamarádkou se přeme, jak to vnímají, zdali jde o sexuální chování pro ně, nebo ne(?)
Doplňuji:
to nabubindes:
čili je to nějaký způsob náklonnosti?
jelikož těmto zvířatům díky pudu nevadí pářit se i s pro ně cizími zvířaty, ne?

Nejlepší odpověď
nabubindes

za normálních okolností ti žádný cizí pes ani kočka břicho neukáže a sáhnout na sebe nedá! to je nemožné!

Další odpovědi
ReHu

Zvířata toto nevnímají jako sexuální.
Hlazení je pro ně hlazení a hlazení na břiše dovolí jen tomu, ke komu mají důvěru.

anonym

DOBRÝ DEN PLAVALA.POKUD TATO ZVÍŘÁTKA JSOU VAŠE A MÁTE JE OD MALA A DOST ČASTO JSTE SE S NIMI NORMÁLNĚ MAZLIL,TAK VÁM PŘI MAZLENÍ RÁDI
UKÁŽÍ BŘÍŠKO A NECHAJÍ SE NA NĚM DRBAT A HLADIT. OVŠEM CO SE TÝKÁ JEJICH BRADAVEK TO UŽ JE SEXUÁLNÍ CHOVÁNÍ A VAŠE ZVÍŘÁTKA BY TO CHÁPALA JAKO PŘEDEHRU K MILOSTNÝM HRÁTKÁM. TOLIK---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

nabubindes

se zoofilií vážně nemám zkušenost. Ani po tom netoužím.