Morčata331

Jak zvířata brečí?

Odpovědi
anonym

Zvířat projevují emoce odlišně. Nebrečí jako člověk. A vůbec vnímají realitu jinak než člověk. Největší potíž je v tom, že lidé přisuzují povahové vlastnosti a emociální projevy lidí na zvířata.
Doplňuji:
Klasika: údajné krokodýlí slzy a jiné příběhy..
http://sv-sidonie.webno­de.cz/news/kro­kodyli-slzy/

anonym

Takhle:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=B5o3AJNUQ8A
Buď ráda, že ten pláč neslyšíš,nebo bys to právě chtěla slyšet? Tak to budeš muset hledat sama

anonym

ontrola
vidíš tady někde slovo „slza“?

anonym

Samba: Ne, že bys mi stála za pozornost, ale ve Slovníku českých synonym je u hesla „brečet"uvedeno : Plakat, ronit slzy, expr. bečet, bulit, řvát. Takže "slzy“ jsou obsaženy ve významu nejméně pěti výrazů. To je počet prstů na jedné ruce.
Kromě toho, doplnění mojí odpovědi je skutečně jen doplnění jinak fakticky a logicky správné odpovědi.
Na rozdíl od té tvojí.

anonym

touhle diskuzí jsi mi to vážně zavařil, nato, že ti nestojím za pozornost jsi toho „anonyme“ napsal celkem dost, ozvi se, až nebudeš anonym, zatím si jen kálíš strachy do kalhot 😁