Jak zvidi telnit video na YT

Ahoj jsem na youtube uz 3 tydny az mesic a sledovanost videi pomalu ale jiste ubyva a tak se chci zeptat co delat aby moje LP byli aspon trosku vic sledovanejsi a muj kanal odberovanejsi???

muj kanal - www.youtube.com/…

kdyby se vam moje videa libili tak odber prosim :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste službu http://www.websurf.cz/…, konkrétně pak službu Videosurfování, která zvyšuje počet zhlédnutí videí na Youtube, ale i na Stream.cz. Stačí se jen zaregistrovat do toho Websurfu a buď dobíjet SMSkou kredity nebo střádat je prohlížením jiných stránek či videí. Více informací najdete na stránkách toho Websurfu - http://www.websurf.cz/…

Ale zárukou vysokého počtu zhlédnutí je dobrá kvalita kvalita a originalita videa.

Další odpovědi:

Stříbrný

1. naučit se psát
2. letsplaye a hlavně na minecraft, happy wheels, ... točí teď každý a ty tvoje nejsou ničím výjimečné...

souhlasím s huxa, happy wheels a minecraft neni už nic tak "spešl", co by lidi zajímalo, jelikož to jsou dvě hry, kde skoro o nic nejde, jen o flákání se v náhodních levelech tady a tam...když chceš dělat LP, začni s hratelnější hrou, až pak si hraj tyhle šílenosti pro pobavení získaných odběratelů...
Každopádně je hloupost čekat příval odběratelů v pouhých pár týdnech. To jen opravdu vyjímečně se stane, že nějaké video hnedka sklidí slávu, a to musí být něco opravdu suprovýho, ne jako tuctová videa, která děláš ty... to už každý viděl, každý zná a je tu spousta lidí, co na to LP už dělají a jsou známější...
Někdy nasbírání odběratelů může trvat i roky! Nic není lusknutím prstů, to si pamatuj

Bronzový

Bedy v odkazu je referenční číslo! Nahlášeno

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.