Slezsky fc

Jak zvetšit ram,ghz,mhz ?

Doplňuji:
Nebo musím něco koupit ?

Odpovědi
Melkor

Tak pokud chceš zvětšit ram a jejich pracovní frekvenci tak si musíš koupit nové, vykonější. Jinak pokud máš tím ghz na mysli GHz tak to nikdy nezvětšíš a zůstane to vždy 10^9Hz a MHz také nikdy nezměníš a vždy to bude 10^6Hz… Pokud chceš ovšem změnit takt procesoru ani se do toho nepouštěj protože nerozumíš počítačuma nezkušený uživatel by mohl PC akorát tak „rozladit“. Závěr: kup si nové ramky, popřípadě procesor.

klob1

Záleží jestli ti to deska Montheboard umožní má vždy jen určitý počet slotů a také možnou kapacitu a druh Ram,které tam můžeš dát.

MK44

Za prvé zjisti, jak velkou RAM máš a zda jsou na zákl. desce volné sloty. To se musíš podívat dovnitř, nemáš-li to někde napsané.
Pak zjisti, jak velkou RAM deska podporuje a jaké kombinace modulů paměti. To se vyčte z manuálu zákl. desky.
Z toho poznáš, jaké moduly bude nutno koupit a jaké ze stávajících budou nadále využitelné.