mardwina

Jak zvětšit písmo při psaní emailů na seznamu?

Nejlepší odpověď
Terryle

Fíha, to jste mě dostala, nikdy jsem si nevšimla, že ani v HTML editoru na seznamu není změna velikosti písma… hlavně, že mají smajlíky přímo na liště :o/

Oblafla bych to tím, že bych si text mailu napsala ve wordu, nastavila bych požadované velikosti písma a pak bych to jen do seznamáckého mailového okna zkopírovala.

A předtím je potřeba mít zapnutý ten HTML editor – v levém menu vybrat Nastavení, Pokročilé nastavení, sjet na Další nastavení a zaškrtnout okýnko Používat HTML editor. (jestli to nastavené máte nebo to je samozřejmé, tak se za „návod pro blbce“ omlouvám :o)

Další odpovědi
led

Keby ste aj naformátovali (zväčšili) písmo u vás, na druhej strane u príjemcu by to nemuselo byť (ak nemá nastavené formátovanie písma).
Lepšie je text napísť v textovom editore (napr. word) a poslať ako prílohu.

anonym

lze to, sice ne až tak snadno jako klepnutím na tlačítko pro změnu velikosti písma v konkurenčním GMailu, ale i na seznamu lze velikosti písma dosáhnout.

Postup:

1./ klepněte na tlačítko označené [<>] Toggle HTML Source

  • tím přepnete zobrazení těla zprávy z wysiwyg režimu do režimu zdrojového kódu --

2./ jakékoliv slovo nebo část textu které uzavřete do značek <big> před a </big> na konci bude větším písmem než okolní text (viz příklad pod čarou)
3./ nakonec znovu klepněte na tlačítko [<>]

  • tím přepnete zobrazení těla zprávy z režimu zdrojového kódu zpět do wysiwyg --

// UKáZKA K BODU 2./

<p>slovo <big>velký</big> bude napsáno větším písmem</p><p>slova <big><big>ještě větší</big></big> budou větším písmem …</p>

podobně můžete text i <small>zmenšovat a <small>ještě víc zmenšovat</sma­ll></small>

obecně snáze pochopitelný způsob spočívá v tom že si text napíšete mimo v jakémkoliv jiném textovém editoru ať už lokálním nebo webovém (např: wordpad, openoffice writer, word, abiword, docs.google.com, apod.) a pak text do těla zprávy na seznamu i se zachováním formátování textu přenésete přes schránku (ctrl+c, ctrl+v)

xVinc

jinakt…CTRL + zvětší celé webové stzránky