ladka

Jak zvětšit písmenka na Seznamu?

Na Seznamu , v e-mailu a ještě na stránkách Najdi si mě se mě najednou změnila písmenka.Velmi se zmenšily a někde to nejde ani vyluštit jak je to maličké.Jiné stránky jsou v pořádku.Co se stalo co mám dělat.Proč jen u některých stránek.Děkuji

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Asi bych zkusila Ctrl+0 (nula) nebo Ctrl++ nebo Ctrl + kolečko myši. Případně Zobrazit->Velikost stránky ->Normální (ve Firefoxu) nebo Stránka → Velikost → 100% a Stránka – > Velikost textu → Střední (i Internet Exploreru).

Další odpovědi
Mišul.

Napadá mě jen..zkus se podívat do pravého dolního rohu..jak tam máš 100% ..a zkus si to upravit tímhle.

Krugerka

Dole v pravém rohu máš lupu a vedle 100 % a nebo by jste to tam měla mít..klikněte a zvěčte si to podle svých potřeb