mikee.nikee

Jak zvětšit paměť zpráv ?

Vždycky po nějaké době mám plnou paměť zpráv, aby mi mohli přijít další musím nějaké odstranit. Většina SMS je důležitých a nechci je mazat… jak tedy na to ?

Odpovědi
anonym

zkusit to jeste nejak zvazit ale urcite to nejde zvetsit ze treba kartu natahnes :D
mozne reseni muze byt Root + Link2SD + sdkarta ale jedna se o vetsinou zakazany postup a muze to byt duvod k odmitnuti reklamace

jako mozne reseni 2 ktere muze byt mozna mene soukrome je to si zaridit

DropBox,SkyDri­ve,Google Disc

co jine uloziste kde si to ukladat ve forme txt nebo si to posilat prohlizecem treba na mail. ale urcite neexistuji „tajne“ postupy jak zvetsit pamet, mozne reseni 2 je smazat programy ktere nepouzivas

doufam ze jsem pomohl

fooyou

zkuste najít v nastavení, jestli není možné smsky ukládat na paměťovou kartu. Případně si je přesunout do archívu (ty starší důležité) – tuším nějaké starší nokie měly takovou funkci.