fg

Jak zveřejnit obrázky na galerie.cz?

Nahraju si soubory na moji stránku uložim a mám potvrzneou registraci.Mám i název a nemůžu to najít ve vyhledávači.

Odpovědi
mosoj

Přihlaš se uživatelským jménem a heslem a jsi tam.

Teď jsem to zkoušel. Takže zřejmě když jsi přihlášený tak vyhledávač nefunguje, ale jenom tobě. Ostatním ano. Pokud se odhlásíš
funguje vyhledávání i tobě. Také musíš mít nějakou galerii označenou jako veřejnou, nikoliv všechny soukromé.

Zdroj: http://mosoj2­.galerie.cz/

anonym

Název své stránky musíš vložit do vyhledávačů: Třeba Google,Juxo atd.