jirka21kufr

Jak zvednout řidítka u jízdního kola Olpran Falcon 24?

Dobrý den. Potřebuji zvednout řidítka u jízdního kola Olpran Falcon 24. Myslím, že musím vyšroubovat ten šroub nahoře na imbus. Ale snažím se ten šroub povolit, ale šroub nechce povolit. Myslíte, že kdybych dal kolo do servisu zkušenému odborníkovi, tak by ten šroub povolil a nebo to asi nepůjde povolit?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Servisen ten šroub povolí bez problému – a řídítka ti seřídí…
😉

Alesh

Záleží, jak to tam mají udělané, jsou různé typy uchycení, ale zpravidla se u dnešních kol výška řidítek nastavuje použitím správného představce. Můžeš si pořídit i stavitelný.

Zdroj: http://predstav­ce.heureka.cz/