bolak

Jak zužitkovat slunečník?

Nejlepší odpověď
salsa verde

to je skvělé – já mám doma větrník a měsíčník tak ať si vymění kontakty a můžou se kamarádit!

Další odpovědi
SajmonModer

Strč si ho do zadku a skoč z okna břichem dolů, a jak budeš padat, tak ho rozevři a použij jako padák.

Lakeysha

Látku nasušit králíkům na zimu, držátko sežrat a kostru zasadit pro příští rok…

lenka.seda

V tom vedru? zapíchnou do země, lehnout si pod něho do stínu a hotovo 😁

led

okrem použitia podľa ´lenka.seda´ ho možno použiť ako slnečné hodiny a tým aj kompas

brazdarom19

No, vzhledem k tomu, že na terase pořád nemám žádné stínění, tak bych asi zkusil najít nějaký ten podstavec a postavil bych si ho na terasu. Dlouho jsem tam chtěl nainstalovat alespoň nějakou markýzu, ale je to docela drahé. Teď si ale tak říkám, že ten slunečník by vlastně nemusel být špatný. Dívám se tu na https://www.a­venberg.cz/k44-zahrada-altany-a-slunecniky a slunečníky až tak drahé nejsou. Možná na léto nějaký koupím.