Monie

jak ztmavit vlasy?

Odrůstá mi barva (palette na 24 umytí, které ale působí dlouhodobě) a mám nejspíš dvě možnosti. Bylo mi doporučeno abych si koupila barvu v odstnínu mé přírodní barvy (světle hnědá) abych překryla nabarvenou tmavě hnědou. A nebo jsem slyšela i o henně, o té ale nemám žádné informace. Neznáte jak si ztmavit vlasy aby nebyl přechod vidět? Nejlépe „přírodně“?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Barvení hennou je fajn, ale doporučuje se ji použít min. měsíc po aplikaci „chemické“ barvy, ale každopádně světlejším odstínem henny nepřekryješ původní tmavší odstín. S ní si akorát přebarvíš odrosty, ale přechod bude znát každopádně. Na zamaskování přechodu budou fungovat jedině nůžky. Leda, že by sis nejprve ty tmavé vlasy odbarvila, a pak nabarvila požadovaou barvou.

Další odpovědi
race02

Podle mě máš dvě „přírodní“ možnosti obarvení:
1)Mýt si vlasy v odvaru z listí vlašského ořechu.

  1. Nebo zkus tu hennu – dá se koupit např. v drogerii DM nebo Schlecker(i v dal­ších).