LuXxXoR

Jak ztloustnout ci pribrat na vaze????

Hoj jsem Lukas je mi 19 let ziju v Anglii a vazim 50 kg…Touto cestou jsem vas chtel oslovit a pozadat o mensi laskavost..Chci se zeptat jak PRIBRAT NA VAZE??? ASI ROK V KUSE JIM 5–7 DENNE A NIC…Uz se nemuzu na sebe divat …predem diky za odpovedi a pomoc…

Nejlepší odpověď
Lencis

Nestačí pravodelně jíst, jídlo musí být vyvážené a bohaté – tedy musí mít správnou výživovou hodnotu. Ve vašem případ bych opravdu na nic nečekala a zašla za poradcem přes výživu. Určitě vám doporučí vyšetření na vyloučení zdravotního problému a pak vám pomůže a sestaví přesný plán stravování.

Další odpovědi
Prcek_x

Já radím jíst nepravidelně… pravidelný jídlo se přece doporučuje při dietách. Musí být bohaté na živiny, to jo. A hlavně bych zkusila bílej sex (jakože vyjídat v noci ledničku). Moje kamarádka na tom byla dost podobně (měří 160 cm a vážila 42 kg), a třeba zabralo právě tohle, nevím, dělala toho spoustu.