Spamaregiter

Jak zrychlit růst vousů?

Je mi 14(ano :D)
A chtěl bych větší vousy(potom) bojím se, že mi nějaké nenarostou. Chci mít takové vikingský vousy. Mám na to ještě dost času?

Doplňuji:
Mě se to líbí. A nejsem facebookář.. je mi jedno co je IN ;)
A přestěhuji se do Finska někam na venkov takže mi to je fuk..

Nejlepší odpověď
anonym

Času máš určitě dost – neboj, ještě tě bude mrzet, že rostou…
😉
Já si taky občas nechám fous nepěstěný – a po čase už je to otrava – vousy namočené v každém jídle i pití, furt pocintaná brada, šimrá to…
Ale občas – jako ´žertík´ – prostě neodolám…
;-D

Další odpovědi
Lamalam

Ještě počkej, času máš dost. Neřekla bych, že vzhled Vikinga bude dnes in.

Drap

To je jednoduché. Pamatuji si, že když jsem byl kluk a chtěl jsem mít vousy, tak babička mi říkala recept. Musí se prý pomazat medem a zevnitř dát slepičák. Med prý táhne a sepičák tlačí. Nezkoušel jsem to, ale babička nikdy nelhala.

zjentek

možná kachní vejce