DotazovačFra

Jak zrychlit render v Adobe After effects?

Ahoj, jak mám zrychlit render v AAE? Stále se pokouším vyrenderovat video, které má 00:01:30 a velikost je 70MB. Problém je, že se to renderuje 4 hodiny a tolik času opravdu nemám. Vyzkoušel jsem jakýkoliv návod na internetu, ale žádná výrazná změna nenastala.

Moje PC:
Procesor Intel i5 (2,80MHz)
Grafika Geforce 760
RAM 8GB

Ve video jsou jen snímky, které se překládají a náhled je ve 3D.
Nevíte co s tím?

Odpovědi
arygnoc

o zrýchlení pochybujem.

viac na https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=render+v+A­dobe+After+ef­fects&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=AcPgVMGwM8m07g­bJ8IBY

;-Q